Relax & Tone

Дискусија во 'Фитнес' започната од Milickaa, 7 јануари 2010.

 1. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  5.409
  Пол:
  Женски
  Значи јас го имам но не го користам често на 2-3 дена. Кога се јавив да го порачам таа од таму ми рече дека во текот на денот треба да се пие многу вода за да има резултати, па ајде да видиме дали ке има резултати