Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

RiHaNnA

Дискусија во 'Канта' започната од lollipop93, 31 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  88
  Прекрасна,преубава,женствена,секси,солиден глас,нема песна која не и е убава. :* :* :* :rofl: Што мислете за неа, за нејзините песни ја слушате ли и слично пишете
   

  Прикачени фајлови:

  • img31.jpg
   img31.jpg
   Големина на фајлот:
   150,1 KB
   Прегледи:
   111
 2. Majli.15

  Majli.15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2013
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  237
  Пол:
  Женски
  Jaa obozavam... ima odlicni pesni... :rofl:
   
  На lollipop93 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  88
  Сега има и нов албум слушни го преубави и се песните :* :*
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.218
  Допаѓања:
  57.043
  Пол:
  Женски
  grupi-i-izveduvaci/rijana-rihanna-t276/
  Се моли авторот да ги прочита правилата за пишување на мислење и отворање на нови теми. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.