1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Rimjob

Дискусија во 'Секс' започната од S.a.r.a.9, 8 октомври 2015.

 1. S.a.r.a.9

  S.a.r.a.9 Нов член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Девојки дали сте имале Rimjob и дали ви се допаѓа?
   
  На p.anka, real-man и traveler им се допаѓа ова.
 2. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  12.384
  Допаѓања:
  137.364
  ај просветли ме и кажи ни што е тоа?
   
 3. traveler

  traveler Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  91
  An instance in which the tongue is rubbed in a circular motion around someone else's sphincter
   
  На Spiceyourlife и real-man им се допаѓа ова.
 4. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.607
  Допаѓања:
  321.187
  Ништо не разбравме.
  Или објаснете или нека ја затворат темава
   
 5. Скопјетесакам

  Скопјетесакам Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2015
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  9.191
  rimjob е лижење на анусот кај машкото,и дркање истовремено на алатот :D
   
  На referentka, ALISA0000 и traveler им се допаѓа ова.
 6. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  4.026
  Rimjob е работа во Рим. Ве прашуваат веројатно дали сте работеле во Рим, Италија и дали ви се допаѓа во Рим.
   
  На GirlRose, КикиМаус, John Snow и 43 други им се допаѓа ова.
 7. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  12.384
  Допаѓања:
  137.364
  шо мчите беееееее без тоа секс не ми почнува
   
  На Arjanit2021, Алек Карпош, cavalli и 3 други им се допаѓа ова.
 8. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  4.026
  :o А-уууу... значи г`золижачки дркаџијки. Срамота! Па згора ако и се паднал дечкото некој серко... (facepalm) (n)
   
  На blackwave, sugarlips, Petra3 и 11 други им се допаѓа ова.
 9. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  9.732
  Допаѓања:
  116.939
  Ороректален секс!

  Сара, добар прв пост!
   
  На Spiceyourlife и Bender Rodriguez им се допаѓа ова.
 10. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  а тебе ти се допаѓа?
   
 11. real-man

  real-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2015
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  439
  Пол:
  Машки
  najdobro nesto sto im go pruzat zenite/devojkite na svoite sakani, e sega mazite da vnimavaat zasto mnogu mnogu arno ne e na arno:D,

  Shala na strana iskreno -vrv dozivuvanje TOP-TOP-TOP,posle koe sekogas sledi urnebesen sex do zori. ali strogo za partneri sto dobro se poznavaat i si imaat bezgranicna doverba i normalno higienski naviki na nivo:mm:,
   
  На citiesinflames му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Уауу како е овој речник, момче младо, зарем пророчицата Габриеле Ви дозволува вакви валкани муабети. Има да те осуди да гориш на клада :D

  RimJob е кога женско лиже газ и дрка на машко, а ParisJob е истата работа само изведувачот е машко (машко на машко) и мислам дека тоа е пооригинално бидејќи тоа ми е настрано само за во машка геј двојка.
  @S.a.r.a.9 зошто не го објасни прво терминот кога веќе почнуваш тема и прво се споделува лично искуство па потоа се споредуваат искуства и емоции. Тебе ти се допаѓа ли? Мислиш ли дека е добро при опстипација, во смисла на подмачкување подобро да лизга и пробие? Некои викаат помагало и за дијареа, ама со маска за нуркање.
   
  На Arjanit2021, blackwave, Valentina.Vaki и 4 други им се допаѓа ова.
 13. real-man

  real-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2015
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  439
  Пол:
  Машки
  Toa ti e koka kola ali kapakceto se otvara od pozadi a mesto otvarac se koristi ustata:rofl:
   
  На p.anka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.775
  Пол:
  Машки
  Скопје, ова твоево е rusty trombone, а не rimjob, да не мешаме терминологии сега, ќе се збунат луѓево. :rofl:

  Што е најтрагично, мислам дека темава за римџоби е дупликат. Некој веќе просветлувал на форумов за оваа битна и суштествена тема. (facepalm)
   
  На blackwave, Lady Phoenix, CameliaMiller и 7 други им се допаѓа ова.
 15. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  Катастрофа сте. Никад нема да ни бидне еднаквост од вас.
  Чекам именување на термин кога мажот го лиже аналниот отвор на жената, па Парис и Рим нека се откажат од титула најромантични градови.
   
  На Arjanit2021, blackwave, sugarlips и 17 други им се допаѓа ова.
 16. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.775
  Пол:
  Машки
  Мадам, немој така, rimjob е универзалка, унисекс. А rusty trombone и rusty trumpet се машката, односно женската варијанта на симулирање на дувачки инструменти на анусот и соодветните полови органи на партнерот.

  Feminism FTW! :rofl:
   
  На Lady Phoenix му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  viva la Pope!!!
  @скoпјетесaкaм, прaи тукa зaбуни. (А се спoмне дркaње, oдмa се збунувaм јaс, сo слaбo срце сум нa сензитивни теми.)
  И еве гледaм зaштo не ми иделa брзa геoгрaфијa никaд.. Али oд секoгaш цврстo верувaв декa Рим не гушкa сите без предрaсуди, ипaк, нели сите пaтиштa вoдaт тaму.... :D
   
  На senza.parole, theowndemon, Ice&Fire и 5 други им се допаѓа ова.
 18. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  18.065
  Допаѓања:
  254.493
  Јаооо цурицееее :D
  Па јас сум била тотално сексуално неписмена.
  Ја по старски, еби си се како ти дојде, што има поими да учиш....:whew:


  Никогаш веќе ни Рим ни Париз нема да ги гледам со исти очи.:puke:
   
  На ku4ence, blackwave, sugarlips и 11 други им се допаѓа ова.
 19. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  3.745
  Допаѓања:
  18.062
  Пол:
  Женски
  Се зачленуваш на форум, отвораш тема за лижење на дупови и толку, те снемува!!! Лепота :D :D :D
   
  На ♣ Alba Viduam ♣, ku4ence, Linnea и 16 други им се допаѓа ова.
 20. WhiteOne

  WhiteOne Активен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2015
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  Ова е too much, дури и за мене.
  А се сметав за перверзна...
   
  На macovska, LUCERKA, Lady Phoenix и 3 други им се допаѓа ова.