1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Rimming

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од alibaba77, 8 октомври 2014.

 1. alibaba77

  alibaba77 Нов член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali nekoj od vas ima iskustvo so rimming. Jas i mojata partnerka pocnavme da praktikuvame pred nekoe vreme i sega skoro sekogas so blowjob odi i rimming job :P Imate li i vie iskustva, vi se dopadja li?
   
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Што по ѓаволите е тоа? :^) Од заостанатите сум јас, просветлете ме, денес само некои нови имиња измислувате. :geek: :rock:
   
  На БушаваАзбука, filipfico, iloveyou29 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.179
  Пол:
  Женски
  Се изамериканизиравме скроз! За едново барем има превод, ама другово ни ја појма неам што е...дај просветли не |(
   
  На La.loca и joy1 им се допаѓа ова.
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Урбаниот речник вели вака:
  Insertion of the tongue is not necessary. Circular motions in the clockwise directions are supposedly better in the Northern hemisphere, and anti-clockwise ones in the Southern.
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 5. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Ауу не тоа мислам дека беше "лижење на аналниот отвор" ... искрени ај што не сакам да ми го прават НЕМА ШАНСИ јас да го направам хаха не гледам задоволство
   
  На joy1 и galapce им се допаѓа ова.
 6. jasmina00

  jasmina00 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  1.374
  Пол:
  Женски
  Аууууууу ете ти научив нешто :))) ама но вејјјј
   
 7. Pucanka

  Pucanka Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2015
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
 8. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 9. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.510
  Допаѓања:
  72.296
  Пол:
  Женски
  Ова е една голема глупост.
   
 10. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  6.334
  Пол:
  Женски
 11. Desi1991k

  Desi1991k Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Женски
  имам пробано, не гледам нешто лошо во тоа
   
  На DareMare, Arjanit2021, Spiceyourlife и 18 други им се допаѓа ова.
 12. Tetrapak

  Tetrapak Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  323
  Допаѓања:
  1.383
  Пол:
  Машки
  Секако со одбрана партнерка и хигиена на екстра високо ниво...лудило е..да паднеш у несвест од задоволство
   
  На Spiceyourlife, vasilevskabojana, cavalli и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.941
  Допаѓања:
  7.867
  ајде де убаво било :D :D
  не би пробала ама ќе ви верувам на збор :rofl:
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 14. tropix4e

  tropix4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  139
  Не фала. Не сум пробала а искрено не ни сакам. Прегадно ми звучи.
   
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.140
  Сум пробала. Не ми причинува никакво посебно задоволство, ни да пружам, ни да ми пружаат.

  Од искуство: Тие мажи што пружаат орален на жена, прават и риминг... по дифолт.
   
  На DareMare, Spiceyourlife, ZeNoN и 3 други им се допаѓа ова.
 16. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.742
  Допаѓања:
  78.086
  Пол:
  Женски
  :puke:
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.140
  Мажот ти, уз п, не ти има лижнато и таму? :)
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 18. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.742
  Допаѓања:
  78.086
  Пол:
  Женски
  нe
  јас не сакам
   
  На Arjanit2021, Emi77 и WildMk им се допаѓа ова.
 19. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Машки
  Има и мажи шо не пружаат орален на жена???????
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 20. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.140
  не на секоја... имам и за ова пишувано по темите...
  барај
   
  На Spiceyourlife и Biny им се допаѓа ова.