RIP Paul Walker

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од VACA, 1 декември 2013.

 1. VACA

  VACA Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  401
  Допаѓања:
  254
  Пол:
  Женски
  Во чест на одличниот актер да се потсетиме на некои од неговите најдобри филмови ! :( R.I.P
   
 2. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  17.311
  Пол:
  Женски
  Каква грозна вест уште рано на сабајле. Нека почива во мир ;(
   
 3. Born.To.Die

  Born.To.Die Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  7
  Grevota :( Neka pociva vo mir ;(
   
 4. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.485
  Пол:
  Женски
  Уште рано насабалје кога прочитав.. :o ;( Нека почива во мир!


  И да не заборавиме! :!:
   

  Прикачени фајлови:

  На eliesaab, JessicaJJ96, Gordana10 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  17.311
  Пол:
  Женски
  Солзи ми надојдоа кога ја прочитав пораката од керка му, ;( и нејзе Господ да и даде многу сила во овој тежок момент.
  Кога видов какве е цела смачкана колата мислам срцето ми застана за момент,страшно многу страшно :(
   

  Прикачени фајлови:

  • image.jpg
   image.jpg
   Големина на фајлот:
   131,3 KB
   Прегледи:
   489
  • image.jpg
   image.jpg
   Големина на фајлот:
   215,2 KB
   Прегледи:
   489
  На eliesaab, Gordana10, the.vampire.girl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. G.G

  G.G Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  Се навратив на денот кога брат ми имаше собраќајка,денот кога Тоше загина навистина жалосно некои викаат како можете да тагувате за некого кого не го познавате.Можеби го имаме гледано само на филмови но едноставно неможеш а да не заплачеш кога ќе го прочиташ ова :'( :(


  Господ нека и даде сила да продолжи понатака тешко е кога ќе изгубиш родител
   

  Прикачени фајлови:

  • llll.JPG
   llll.JPG
   Големина на фајлот:
   49,6 KB
   Прегледи:
   384
  • Tyrese.JPG
   Tyrese.JPG
   Големина на фајлот:
   66,8 KB
   Прегледи:
   384
  На eliesaab, the.vampire.girl и Gordana10 им се допаѓа ова.
 7. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.085
  Пол:
  Женски
  Многу го сакав и само заради него ги гледав Fast&Furious :| .Жалосно!
   
 8. Tikvice

  Tikvice Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  370
  Допаѓања:
  235
  Пол:
  Женски
  Steta prekrasen akter mnogu mi e zal neka pociva vo mir
   
 9. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.698
  Допаѓања:
  25.318
  Пол:
  Женски
  Не дека имам нешто против, ама стварно напнавте со него. И мене ми е жал точно, ама не кукам насегаде... Дури и посебна тема стре отвориле, па не е во ред. :?:

  Ко сега одеднаш да станавте страсни обожаватели на Paul Walker. Зошто никој не објавуваше слика од него кога не беше починат. Исти случај и со Amy Winehouse, Whitney Houston, Тоше, да не речам Мајкл Џексон. Како да некој ја слушаше Еми пред да умре, сега сите и се фанови. Аха да. Дури имаше случаи на тотални бламажи како кога ставаа слики од Опра и пишуваа RIP Whitney Houston :'( .. :puke:

  А за ова што да речам? Срамота.
  [​IMG]

  Многумина погрешно ќе ме сфатите... Зборот ми беше дека не би се очекувало ваква реакција, зашто јас еве не сум видела сликиче од Паул пред неговата смрт. Сега сите му станаа очајни фанови, така? Каде бевте кога беше жив? :emo:
   
 10. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.054
  Допаѓања:
  7.717
  Пол:
  Женски
  Барем знаеме дека умрел смеејќи се,радосно,на начинот на кој сакал ...
   
 11. corto.maltese

  corto.maltese Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.026
  Пол:
  Машки
  Ова малку црн хумор или сериозно?
  Човекот бил жив после ударот, жив изгорел заглавен во колата која се запалила. "Порадосна" смрт неможел да доживее.
   
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Мразам што сите зборуваат дека се претерало со жалењето и пишувањето за него. Можеби има луѓе кои тоа го прават ради реда, секогаш ги имало. Ама и те како е жално, за млад живот се работи, па уште и во таква трагична несреќа. И може секој ден се случуваат несреќи ама ние не можеме да го промениме фактот што за познатите секогаш повеќе се зборува.

  Јас признавам не го знаев баш, мислам Фаст и Фјуриус не е мој тип на филм. Ама имам погледната два-три негови филма. Но сепак многу ми е жал, поготово затоа што по сите изгледани интервјуа со него делува како многу добра личност.
   
  На Gordana10 и the.vampire.girl им се допаѓа ова.