1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Robin Thicke

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од SWagger274, 7 ноември 2015.

 1. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  Robin Thicke - Робин Тик е роден на 10 март 1977 во Лос Анџелес,Калифорнија. Тој е Американски пејач,текстописец и продуцент.Работел со големи ѕвезди,некој од нив се : Christina Aguilera,Nicki Minaj,K.Michelle,Pharrell Williams,Flo Rida, и многу други. Оженет е и има едно дете.
  Кое е вашето мислење за него ? Кој се вашите омилени негови песни ? Дали има нешто што не ви се допага и зошто ?
  Се извинувам ако темава е дупла.
   
  На Lolo5 и Valerin им се допаѓа ова.
 2. The Saturdays

  The Saturdays Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2015
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  1.886
  Пол:
  Женски
  A toj ne se razvede?
   
  На Lolo5 и SWagger274 им се допаѓа ова.
 3. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  Моја грешка,сум собрала погрешни информации (fingers)
   
  На Lolo5 и stilas7 им се допаѓа ова.
 4. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.796
  Допаѓања:
  46.413
  И јас мислам дека се разведе, како и да е. Само две песни му знам и не се лоши.
   
  На Lolo5 и SWagger274 им се допаѓа ова.
 5. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.275
  Само една песна знам од овој изведувач, кој има одлични вокални способности.
   
  На Lolo5, SWagger274 и Ketchup им се допаѓа ова.
 6. Bloom19

  Bloom19 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2015
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  1.604
  Пол:
  Женски
  Ми има фацка на тешко швалериште :D
   
  На Lolo5, The Saturdays, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 7. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  4.338
  Допаѓања:
  51.766
  Пол:
  Женски
  Osvezuvanje na svetskata pop scena.
  Ovaa mi e edna of omilenite. Feel good.

  Sega koga ja barav pesnava procitav deka povtorno e zaedno so zena mu Paula Patton.
  Inaku postar mi izgledase za godinite koi gi ima. Sega gledam deka I ne bil tolku star.
   
  На Lolo5 и SWagger274 им се допаѓа ова.
 8. elena1990

  elena1990 Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
  Пејачов ми се допага,пее прекрасно. Но во право сте - има фацка на тешко швалериште :P:rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.