Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Rodendenski iznenaduvanja

Дискусија во 'Канта' започната од zver4eto, 8 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zver4eto

  zver4eto Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Нова сум на форумот и потребни ми се ваши идеи. Овој месец на дечко ми му е роденден и сакам да му приредам некое изненадување. Ова е првиот роденден шо го слави откако сме заедно и сакам да го памети по нешто убаво. Минатата недела тој ми приреди интересна романтика без никаков посебен повод,па би сакала и јас да му го обележам роденденот по нешто убаво и романтично ( зашто романтичен тип е ). Би сакала да ги слушнам вашите идеи... :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.229
  Допаѓања:
  57.075
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.