1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

RODENDENSKI TORTI

Дискусија во 'Канта' започната од jadran4eto, 1 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jadran4eto

  jadran4eto Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  :$
   
 2. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  :fubar: :fubar:
  Се извинувам ама морав
   
 3. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  118
  Што е целта на темава?
  Треба слики или рецепти од торти?
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е заклучена затоа што веќе постои иста, а воедно и воведниот пост не потикуваше никаква дискусија.
  hrana-i-pijaloci/rodendenska-torta-t2565/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.