1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Romwe , She Inside , The mint julep boutique...

Дискусија во 'Мода и стил' започната од koritsaki, 6 мај 2015.

 1. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  18.099
  Допаѓања:
  104.195
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема , ако има слободно избришете ја. Дали некогаш имате порачувано преку овие онлајн кинески продавници ? И какво ви е искуството со нив?
  Јас немам ништо порачано досега , само преку страната Romwe на фб добив награда да порачам едно нешто што сакам безразлика на цената , и си одбрав една јакна од 60 долари и денес ми стигна. Презадоволна сум , не мириса на кинеско , величината си ја погодив , беше се убаво запакувано. За шипинг платив 10 долари , но потоа ми пратија друг купон ( ова излезе како да ми ги враќаат парите од шипингот :D ) да порачам до 10 долари што сакам и тоа без шипинг , па така си порачав една блуза и сега чекам да ми стигне. Од другиве страни немам порачано. Кој има фб му препорачувам да игра наградни игри има скоро на 2-3 дена ^_^ (y)
  www.romwe.com ; www.sheinside.com ; https://www.shopthemint.com/
  инаку еве ја јакната
  [​IMG]
   
  На angelche16, Hipica, mirandaa и 5 други им се допаѓа ова.