1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено s.he stylezone гел лак за нокти + ebelin отстранувач на лак за нокти – 4 комплета

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 13 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  Четири форумџики ќе добијат комплет:

  s.he stylezone гел лак за нокти
  ebelin отстранувач на лак за нокти


  -otstarnuvac-na-lak.jpg

  Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.

  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/
   
  На medena123, eloves, fairy90 и 157 други им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.186
  Допаѓања:
  138.951
  Пол:
  Женски
  Го сакам...
   
  На LittleChili му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.187
  Допаѓања:
  150.945
  Пол:
  Женски
  Многу се убави s.he. Го користев и зацврстувачот ама последниот пат во две ДМ не го најдов :(
   
 4. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  186
  САКААААМ,досега го немам ова користено
   
 5. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Преубав е отстранувачот на лак, лесно го отстранува лакот а не мириса непријатно како останатите ацетони. Лакчиња на She имам користено и ги сметам за едни од најдобрите, но овој сеуште го немам пробано, гел лак, би сакала да го пробам. Само се надевам дека не е за сушење со УВ ламба, таква немам дома. :lol: Ако не е, го сакам дефинитивно! ^_^ Имам користено гел лак на козметичар, навистина се трајни и сјајни. :D
   
 6. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На Fatalnata и bridetobebt им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.