1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

:S

Дискусија во 'Канта' започната од happpy.S, 16 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. happpy.S

  happpy.S Активен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Devojki,znaci vaka si pisuvam so edno momce vekje podolgo vreme i mnogu mi se dopaga, no neznam dali i toj isto se cuvstvuva.Ednas mi kaza deka mu znacam, duri imame sedeno zaedno dvajcata sami, no nikogas ne mi spomnal nesto za vrska ili taka nesto.Navistina neznam sto da mislam a mi se dopaga premnogu.. :worried:
   
 2. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.038
  па почекај времето ке каже
  не рекле за џабе побавно подалеку...
  Но треба и ти да дадеш знак дека го бендисуваш сигурно не е видовит што мислиш
   
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Има неколку теми во кои можеш да го поставиш прашањево. Немало потреба од нова тема.

  singl/mu-se-dopagam-ili-t5901/70.html
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.