1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sad life

Дискусија во 'Канта' започната од TamarceSimonce, 30 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TamarceSimonce

  TamarceSimonce Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Епа вака ние сме две девојчиња и имаме 16 години ве молиме ако може да ни дадете совет .. Зашто бегаме од тие што ни се свигаат а после откако ке изгубат интерес во нас сакаме ние со нив и како да им покажеме дека ни се свиѓаат и дали мислите дека е молење ако им пишеме на фб!
   
 2. devojka54

  devojka54 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  44
  Ни оддалеку не е sad life вашево,туку имање премногу слободно време.Земете прочитајте некоја лектира штом сте 16 години.хормоните ви здивуваат.
   
  На sadgirl21 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека треба да отворите група на фб и да се вика исто како темава што сте ја отвориле-sad life, па кога ќе видат колку сте вие лонли ќе разберат дека не е проблемот во вас. И задолжително да ги известите родителите да ви ја лајкнат групата за да добие посебен шмек.

  Ако продолжат вакви теми, па љубовно советувалиште може да отвориме и да наплаќаме од совет. :rofl:
   
 4. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  Благо кажано,тажен ви е животот... |(
   
 5. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  Кажувајте ми за тоа колку ви е тажен животот...
   
 6. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Уживајте во детството деца, ова ви се најубавите години. :lol: Излегувајте, дружете се лето е... прочитајте по некоја книга ќе ви треба! :lol: Пак и Sad life напишале, демек премногу тажен ви е животот. Тек ќе гледате какви лоши работи се случуваат во животот и каков истиот знае да биде суров и да направи марионети од нас... тогаш ќе ви биде смешно за што сте се грижеле.

  You're way too young to believe that it's not going to be okay. ;)
   
  На richgirl998 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. planet

  planet Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  73
  Торнада, пожари, силување, гладни деца, болни од рак, војни, дискриминација, земјотреси, спонтани абортуси, семејно насилство, убиства, силување, самоубиства, финансиска криза..

  ..само ви набројувам работи што го растажуваат животот...
   
  На richgirl998 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.226
  Допаѓања:
  5.745
  ;) нивното е "потажно" и од ова
   
 9. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.610
  Допаѓања:
  4.381
  Пол:
  Женски
  Ех на секој пубертетлија овие работи му се гледаат како ужасни и тажни , и не знаат како на крај да искочат со нив ! Уживајте во најубавите години , дружете се , журкајте се , ич да не се замарате , дечковци ко автобусите се , кога еден ќе замине ќе дојде друг !
   
  На Sara123, TamarceSimonce, richgirl998 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. TamarceSimonce

  TamarceSimonce Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0


  Па добро мислите дека ја незнам дека постојат полоши работи 3 пати се имам борено за живот и хемотерапии и операции и се тоа и гледам да не мислам на тоа и затоа на ваква тема се посвтеувам повеќе вие ве молам не вреѓајте тука сте совет да дадете а не паметни да се праите вие не не знаете нас...
   
 11. Barbie07

  Barbie07 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2013
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  590
  Пол:
  Женски
  ..и ова би требало да е "sad life"..? :^)

  [​IMG]
   
  На Irrepleceable, devojka54, Dog-lover и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. planet

  planet Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  73
  [​IMG]

  Толку!
   
  На Irrepleceable му/ѝ се допаѓа ова.
 13. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.255
  Допаѓања:
  34.505
  Пол:
  Женски
  Зошто ли уште не е заклучена темава???? :?: :x
   
  На ocila и Irrepleceable им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.