1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sakam da kazam..

Дискусија во 'Канта' започната од b.monroe, 25 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. b.monroe

  b.monroe Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  epa vaka jas sum od bitola imam 15 i pol godini v leto ke pravam 16, ima edno dete so koe sto se bendisvame toj e od skopje sto mislite da bidam so nego ili samo da se smuvam a premnogu e dobar i zatoa neznam resiv da prasam tuka :) <3
   
 2. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
 3. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Башка не е за во сакам да кажам,туку сакам да прашам :lol: ,,,не е ни за во сакам да прашам за некоја друга тема е барај во Сингл и пиши таму.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.