1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sakam da prasam..

Дискусија во 'Канта' започната од maki123, 10 јануари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maki123

  maki123 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo devojki.sakav da ve prasam pred okolu edna nedela imav za prv pat odnosi so decko mi i na pocetokot bidejki me bolese dodeka da vleze imavme bez kondom a potoa otkako protece krv imavme odnosi so kondom toa se sluci nekolku dena pred menstruacijata i posle toa dobiv. No mnogu mi e strav imav i nesrekjen slucaj se potresov mnogu i nekogas me boli stomakot i zeludnikot i posle menstruacijata imam belo pranje sto e normalno za vreme na ovulacija. No sepak mnogu se plasam da ne ispadne nesto drugo postojano mislam na toa a bev i vo neplodni denovi. Spored vase mislenje dali postoi moznost od bremenost?
   
 2. Kenzoo

  Kenzoo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  451
  Допаѓања:
  1.232
  Пол:
  Машки
  Trudna si 101%
   
  На Avokado му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  5.427
  Темата во канта. си има тема за вакви прашања.
   
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 4. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  49.190
  Пол:
  Женски
  Ништо не ти е.
   
  На Rebecca_R и sanjaeva им се допаѓа ова.
 5. maki123

  maki123 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2017
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  izvini deka nov clen sum ,pokasno vidov deka zgresiv so objavata ..
   
 6. InWonderland

  InWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2016
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  418
  Пол:
  Женски
  Сесро, си легнала со дечко ти, ама не си се информирала доволно за првиот секс, т.е општо за секс, освен ако дечко ти не е некој пренапален или нервозен па да му излегла спермата уште пред да ти го стави па да има можност да си бремена..
   
  На Rebecca_R му/ѝ се допаѓа ова.
 7. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.107
  Пол:
  Женски
  Не е за секој секс ;)
   
  На Slatkarka94 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.352
  Допаѓања:
  87.178
  Знаете кој најчесто се дави? Пливачите!

  Ви текнува?
   
  На КикиМаус, Rebecca_R и Sesil им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.