1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Salo na grbot

Дискусија во 'Канта' започната од Fatma88, 13 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fatma88

  Fatma88 Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Zdravco na site!bi sakala da mozete da mi pomognete jas ne sum debela nitu pak Slaba kako sto velat nekoi koska i koza :D no imam problem kako da kazam imam salo na grbot i na racete pod miskite.....taka da koga oblecam elecinja malku potesni mi izlava nadvor kozata-saloto a uste pogolem problem mi è koga oblecam korset sto mnogu obozavam da nosam od pod miskite mi izlava dosata salo sto ne è dobro....kako da oslabeam na tie delovi.veruvajte mnogu mi preci toa....vi blagodaram onda pred...poz cao
   
 2. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.453
  Допаѓања:
  10.737
  Има луѓе кои првенствено се дебелеат во горниот дел,раце,грб,стомак и луѓе кои се дебелеат во бутови,колкови,нозе.
  Без разлика каде и да се акумулира масно ткиво најдобар начин за согорување е кардио тренинг комбиниран со аеробни вежби и со тегови.
  Пробај да трчаш,да правиш склекови,пешачи повеќе,вежбај на степер.
   
  На lepadama, bubuce и london-girl им се допаѓа ова.
 3. Fatma88

  Fatma88 Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  TI BLAGODARAM KE VIDAM STO MOZAM DA NAPRAVAM,BIDEJKI JAS RABOTAM VO FABRIKA 8 CASA DNEVNO AKTIVNA SUM DOVOLNO NEKOGAS DOVAGAM DOMA MRTVA UMORNA,KE POCNAM POMALKU I DA JADAM PA KE VIDIME SAKAM ZA NA PROLET DA BIDAM TOP I DA SI OBLEKUVAM MOITE OMILENI KORSETI POZ CAO
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.