1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Samoubistvo

Дискусија во 'Канта' започната од Anonymous666, 18 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anonymous666

  Anonymous666 Нов член

  Се зачлени на:
  18 јули 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Poslednive nekolku meseci mi se premn teski. Nikoj ne me ceni, za se jas sum kriv, site sonista mi gi unisti ja, zapostaven sum.. a imam samo 16 god.

  Celo slobodno vreme (mn go imam) go trosam vo razmisluvanje kako da se samoubijam.

  Nekoj sovet
   
 2. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.360
  Пол:
  Женски
  Кажи му на родителите сместа
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.228
  Допаѓања:
  152.436
  Пол:
  Женски
  Убиј се, што да ти кажам друго.
  Боже господе, како во 2 навечер ти текнуваат вакви идиотизми, а денски те нема бришеш прашина некаде.
   
  На srcence1607 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.360
  Пол:
  Женски
  Дечково е на распуст нема што да прави и сега се заебава со нас.Демек ке се затраштаме.Тој што се самоубива не кажува претходно т.е не се најавува
   
 5. marijaaxl

  marijaaxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2015
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  740
  еве еден „совет“ иако не е совет

  ако некој наумил да се самоубие и има голема причина за тоа, ќе го направи тоа, а не по форуми да бара мислења и совети, ова според мене е претеризам, just saying..
   
 6. skinnylove

  skinnylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  139
  Повеќе е од очигледно дека имаш слободно време. Резултат на твоето слободно време и досада е оваа тема. Дечко, иди шетај малце, бркај моми, пиј, пуши, седи на ладен бетон, а не дреми на женски форум во 2 ипол сабајле со вакви идиотски теми.
   
 7. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  5.360
  Пол:
  Женски
  А ,ако сакаш совет еве ти.Земи чадор и скокни од 15ти спрат.Или ке полеташ или ке ти се оствари целта
   
 8. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  1.927
  Допаѓања:
  32.476
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.