1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

samozadovoluvanje

Дискусија во 'Канта' започната од gabice, 26 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gabice

  gabice Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  sakam da ve slusnam sto mislite za samozadovoluvanjeto ...dali i kolku cesto se samozadovoluvate.heheh ajde en sramete se ...vikaat zenskite ne se zadovoluvale dali e vistina ili se sramele da priznaaat
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Габице пред да отвориш тема види дали претходно има ваква :devil: А како твојата има, сигурно!

  Извини што сум ваква, ама заради членки како тебе форумов станува хаос :@
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.