1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sauna pants и Sauna Belt

Дискусија во 'Фитнес' започната од ludoto19, 30 мај 2010.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  дали некој ги има сауна пантс од топшоп?? и какви ефекти има? дали се слабее и се губи целулит? :*
   
  На Libera му/ѝ се допаѓа ова.
 2. KKAATTEERRIINNAA

  KKAATTEERRIINNAA Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  JAS GI IMAM I NEMA NEKOJ EFEKT KATASTROFA SE NE NI POTAT SAMO GREAT :)
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  хухух џабе парите а? абе за потенје мене ме потат :D ама 2-3 пати сум ги облекла
   
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  јас искрено не би давала пари на ова,ист ефект па може и подобар го имаат фолиите
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  ех тој пуст целулит и салце на со се ме тераат да трошам пари :lol: :rofl: ;( ке видам ке ги користам редовно 1 месец и ке ви кажам шо како евентуално :doh:
   
 6. Gargamel

  Gargamel Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  129
  јас со фолии се виткам, оние проѕирнине, и многу ме потат коа вежбам дома... :rofl:
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 7. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.743
  Допаѓања:
  4.842
  Sauna pants

  Овие од топшоп брее катастрофа,и мајка ми има ништо,немаат никаков ефект,бар не оној во кој се претставуваат и за парите,ама баш ич не вредат.. :envy: :geek:
   
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Sauna pants

  од ова никаков ефект една комшка го купила ма само грее ни поти ни ништо...
   
 9. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.743
  Допаѓања:
  4.842
  Sauna pants

  Навистина многу ми се гадни сите производи од топшоп ни делуваат ни ништо..
   
 10. tina17

  tina17 Активен член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Sauna Belt

  Девојкиии ми треба ваше мислење или (уште поубаво) ваше лично искуство од употреба на појасот за слабеење Sauna Belt... Сакам да го ослабам само стомакот т.е. струкот :lol: .Малку сум скептична во врска со ова :worried: ...па би ви била благодарна доколку споделите со мене ваше лично искуство.
  Благодарам однапред!! :wasntme:
   
 11. Водолија

  Водолија Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2015
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Женски

  I Imase li efekti
   
 12. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Ауу , ништо, не сум ги користела одамна башка, ама нема ефект :D