Scream Queens (2015)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од mariaamarija, 2 октомври 2015.

 1. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  2.900
  Пол:
  Женски
  Ja mislam deka se dvajca ubijci taa plavata doktorka i ....ili toj crnecot medicinakata sestra ili casidi deka e deteto
   
 2. Love...music

  Love...music Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  1.299
  Пол:
  Женски
  Серијава е закон, читав некои коментари и искрено не можам да поверувам како на некого може да не му се допаѓа серијава значи врв и најдоброто од се е што не е монотона туку постојано се случуваат нови и нови работи но добро секој има различен вкус. Инаку Ема Робертс и Кеке Палмер ми се нај глумици иако сите глумци се баш погодени а инаку за Ариана Гранде во првата сезона е сложувам дека не и е местото во филмските води зошто цело време делуваше екако да е надвор од целата приказна се на се од мене 10/10.