1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Scream queens

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од twilight123, 27 август 2016.

 1. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  се надевам ја нема темава, па решив да ја отворам
  серијава веќе имаше прва сезона, па од 20 септември почнува втората сезона, во неа толкуваше ариана гранде и беше ко хорор комедија, иако некои сцени беа малце глупи ама нема везе, интересна е за око, вие што мислите?
   
 2. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  2.169
  Леле многу е дебилна... Ја изгледав прва сезона и уште не знам зошто... Ама ваљда ќе ја глеам и втората, чисто за да бидам у тек со настаните :)))
   
 3. FireStar

  FireStar Активен член

  Се зачлени на:
  7 април 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Машки
  Втора сезона почнува за две недели и одвај чекам. Колку шо ми беше без врска првата сезона, толку ми беше и добра, ама мислам дека то е и поентата. Има прејаки one line-ери особено од Шанел, која е прејака.
   
  На theunforgiven му/ѝ се допаѓа ова.
 4. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  2.169

  Е да, тоа ќе да е поентата... Као се потсмеваат на познатите хорори и комедии на свој начин. Некој вид на пародија е.
   
  На twilight123 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  pochna veke scream
   
  На theunforgiven му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Rosonerka

  Rosonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  250
  Допаѓања:
  4.255