1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Se plasamm

Дискусија во 'Канта' започната од seksyshop, 2 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seksyshop

  seksyshop Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Momentalnoo imamm deckoo izleguvamm osoo negoo nekolkuu mesecii ii znajshh koaa kee izlezimee voo naselbaaa odimee kadee stoo ne see gledaa ii pocnuvaa daa mee slekuvaa nadolee daa mii jaa triee pickataa aa jass negoo muu goo .... onn gii pikaa prstitee u pickaa ii nemamm dobienoo minstruacijaa 1 mesecc :/ see prasuvamm dalii mozii daa summ bremenaa ilii stoo ee rabotataa mii trebaa pomosss Plssssss
   
 2. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  девојкоо имам врски у негорци така да не се секирај таму ке те примат и со време ке бидес за се информирана,Божеее секаков народ ималооо болесницииии. :@ :@

  ајде клуч...
   
 3. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  ццц :fubar: :fubar: :fubar:
   
 4. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  ЦЦЦ клуч ...
  Од кај си ставила никнејм seksyshop па и си бара вакви совети и си прашува вакви работи,па и уште на кој начин...Мислам дека треба клуч и банирање на корисникот :^)
   
 5. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Трудна си ;(
   
  На zhap4e и slatkichKa123 им се допаѓа ова.
 6. seksyshop

  seksyshop Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  lelelee paa ne mii primasee drugg nikk inacee summ Martina markovska od bt
   
 7. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  ти ако сакас биди и весна петрушевска бејби ама жалам девојче трудна си мрш на гинеколоооог ....
   
 8. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  боже секси шоп
  И ТИ ОВА ГО НАРЕКУВАШ ДЕЧКО???
  тој си ги задоволува своите биолошки потреби со тебе
  (за да забремениш тој треба да испусти сперма во твојата вагина :!:)
  тргни се од мего додека е време, оти подоцна ке зажалиш
  за секој слушај посети гинеколог и немој да се плеткаш со вакви типови
   
 9. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  По името те имам видено таму кај што пикаат прсти.
  Не знам, види тромбоза да не имаш.
  Обрати се на доктор.

  Едит: на бајачка. :call:
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 10. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  ај еден клуч, а пред да биде и клучот. Се пишува литературно на форумов ако не си забележала, и од што се плшиш? пред на некој да му дозволуваш да „mee slekuvaa nadolee daa mii jaa triee pickataa aa jass negoo muu goo .... onn gii pikaa prstitee u pickaa“ тогаш фино лепо треба да знаеш дека од прсти не се се останува бремена. ај оди читај малце, па нека ти ја тријат. (се извинувам ама морав)
   
 11. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  ДевојкоОО паа тии сии бременааа, иии сега ќе те тее утепатт домаа мајкаа тии и татко тии.

  Ејј не ми се верува какви млади постојат, ама оваа гарант е 12-13 години. :x
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 12. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  И сигурно не си ти Мартина Марковска, како што викаш туку може пробуваш да му наштетиш на некое девојче, што те знам. Кај мене така правеа..
   
 13. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  Ооозбииилнооо?? Ќее дда сииии трууууднааа... ајјјде чеееститооо... даа идеммеее наа мекииицииии.
  Што постои на светов. :fubar: Божеее.. :x
   
 14. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  девојко за жалење си искрено според мене прво треба да посетиш психијатар потоа да седниш да прочираш нешто во врска со литературното издразување и да го примениш тоа кога веќе кај тебе не се забележува домашно воспитување очигледно а и не заборавај сексуално малку да се образоваш добро ќе ти дојде
   
 15. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  и немој да користиш нечиј идентитет и да наштетуваш за постигнување на твоите цели (се разбира ако може да се нарече така)
  боже не сум знаела дека во денешно време сеуште има толку прости жени :x
   
 16. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  навистина не ве свакам
  девојчето има проблем, и сака да го сподели со нас
  затоа и постојат вакви форуми
  очигледно дека не е доволно информирана, и се плаши, најверојатно ја фатило паника
  што е толку чудно?
  ај малку ставете се вие во нејзина кожа :!: на нејзина возраст
   
 17. seksyshop

  seksyshop Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  маа овиее не да помогнатт незнат зошто се тука дојдени ...а сега ако имаа некој да ме информираа нека повелии и не мии требаат критикии
   
 18. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Не можеш да споредуваш. Ако навистина има 16 години, на нејзина возраст мене само школо и Solitaire картите на PC ме интересираа. За дечко абер немав.
  Дури после 7 години од нејзината пишана возраст научив за вакво опуштање со машко.

  Да не знаеш како се забременува е исто како цел живот да живееш со сознание дека менструација добиваш зашто цревата војна водат секој месец, па она кое изгубило почесно излегува од организмот.
  |(
   
  На sadangel, zhap4e, unique123 и 3 други им се допаѓа ова.
 19. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  А нели мислиш дека доколку навистина имаш 16 години дека си требало да мислиш пред да ти се случи сето ова :?: :^)

  16 години ејјј не би ниту помислувала на вакво нешто а не пак да го правам :x

  Не знам си требала да мислиш и да се информираш пред да го сториш тоа..


  Едностано не ги сфаќам генерацииве кои идат цццц....  Ако не добиваш критики и ако не сакаш критики тогаш што очекуваш :?:
  Да те тешиме и да те подлажуваме ВУАУ СУПЕР СИ НАПРАВИЛА,НЕ СИ БРЕМЕНА ПРОДОЛЖИ СИ СО ДЕЧКОТИ САКАЈТЕ СИ СЕ Е*КАЈТЕ СИ СЕ РАДУВАЈТЕ МУ СЕ НА ЖИВОТОТ НА ОВОЈ НАЧИН...
  не те сфаќам сори :^)
   
 20. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.389
  Допаѓања:
  87.636
  :?: Како што веќе кажав - нови клинци, нови методи - брееј од интимни допири (невина била и оди да купи Норлево)- касино , а сега и од фачкање - сексишоп остануваат трудни....уште да каже некоја дека од сајберсекс останала трудна и ..и ќе одам во пензија :D
   
  На sadangel, zhap4e и srcekrsacka им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.