babylove овошни кашички

Se plasamm

Дискусија во 'Канта' започната од seksyshop, 2 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marina22mk

  marina22mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  48
  Според мене очигледно е дека сака да и наштети на девојчето чиј идентитет го користи. :!:
   
 2. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.738
  е добро де јас на 17 години ми беше првиот бакнеж
  ама ова е млада генерација, сака се да проба да види, па затоа после има се и сешто од абортуси на црно
  стерилност за сва времена и тако даље |(
   
 3. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Честитки мала,ке родиш близнаци

  А ние од Фемина форум можеме да се организираме и да купиме поклон кога ке се породи.
  Добро,што се не шета по земјава алоооооооо
   
 4. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
  Близнаци?! Дупла радост!! :rofl:
  Јас ќе прам мекици... :D
  Извинете за офф топик :)
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 5. unique123

  unique123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  372
  Проста сум воодушевена, од отворенава тема. Неможам да престанам да се восхитувам, дури ги прошитав и сите коментари !! За дотичната личност нема да коментирам, само ќе посочам дека ако знае да користи форуми за прашања што немаат смисла, треба нели да знае да користи и google па да се информира како во основа се останува бремена.
  Али па сите ние, што толку запнавме да и објаснуваме на оваја такозвана Мартина Мартиновска, која по се изгледа и го украла дечкото (моја претпоставка). Ајт тамо има луѓе што имаат стварно проблеми и бараат мислење, ова е тешка заебаниција од некој што нема друга работа, па си смислува разни ми ти начини како да се остане бремен, без употреба на сперма. Јеее ја открила Америка, големи честитки од мене.
   
 6. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.380
  Lord, have Mercy O_O !
   
  На mime87 и zhap4e им се допаѓа ова.
 7. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  283
  ахахах леле не ми се верува читам и стварно какви ти не работи има на овој свет па ова е за награда ауу па и вулгарно и сликовито описано браво за девојчето е ми го разубави денот :D
   
 8. sweet.woman

  sweet.woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  950
  Допаѓања:
  437
  не личи како да е вистина..........а од што да си останала бремена од бутење на прсти ли? леле
   
  На N.A.T.A.S.A му/ѝ се допаѓа ова.
 9. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Какооо прво ке се научиш на форумот да пишуваш како што треба а потоа ке бараш совет! А и ако ова е точно мајни си го дечкото затоа што таков не ти треба, а и ако даваш тоа да ти го прави и не го спречуваш значи и ти си го бараш тоа. ;)

  А и случајно твојот дечко да не има сперма во прстите па да останаш бремена :) Лелеее
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.