1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

se zaljubif vo drugarot

Дискусија во 'Канта' започната од jebiga, 6 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  znaci vaka ima edno dete sho uchime vo ist klas bliski sme I porano go sakaf kako drugar ama kako da mi se smenaja chustvata GO SAKAM <3 vecerva befme izlezeni I celo vreme sedefme zaedno kazetw mi kako damu priznam deka go sakam osejkam deka I toj me sakaa...pomosh VE molam <3
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.