1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Second-Hand продавници

Дискусија во 'Канта' започната од chips.for.free, 6 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. chips.for.free

  chips.for.free Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  37
  Баш видов пред два-три дена статија за продавници за облека од втора рака (или како и да е преводот на македонски :rofl: ) и си размислував дека е убава можност да се купат добри и квалитетни парчиња облека за помала цена :)

  Сте купувале ли од продавници од ваков вид?
  И дали има некоја ваква во Скопје, или било каде во Македонија?

  ако има ваква тема - клуч.. јас не најдов..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.904
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.