1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sekoj den se ebam, dali e toa problem?

Дискусија во 'Канта' започната од slonka, 5 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slonka

  slonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
 2. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  855
  Не, дури малку е. Јас би ти препорачала да зголемиш на три пати дневно, ефектот е подобар ;)
   
 3. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  ооо пак трол ај клуч ке ве молам
   
 4. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  468
  Се додека притоа не создаваш мали слончиња, не, се е ок

  Ако некаде треба да се ограничи отварање на нови теми, тогаш тоа е оваа категорија.
   
 5. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  Не бе душо терај си как знаеш........
   
 6. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.628
  Problem e ako nemas seks sekoj den!
   
 7. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  И сега се фалиш?

  Да,проблем е,најголема грешница си |(
   
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.602
  Допаѓања:
  171.661
  Пол:
  Женски
  Лошо е, многу лошо!
   
 9. lattie

  lattie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  504
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Н е бе каков проблем терај си всушност не е ебањето проблем, проблем е со твојот мозок.... Зголеми на 2 до 3 пати во денот малку ти е еднаш :rofl:
   
 10. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.834
  Пол:
  Женски
  Да... заради тоа ти е намален коефициентот на интелегенција и најверојатно имаш СИДА.
   
 11. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  багув4е ај мислам дека е време да се избрише темава старно не сте фер некои теми и мисленја ги бришете а ова со од авион се гледа која глупост е го осавате на форумов зачи канта за темава
   
 12. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  146
  Не е проблем доколку не е секој ден со различен :)
   
 13. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  575
  Темава плаче за клуч |(
  Какви тролчиња има низ форумов боже...........
   
 14. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Некој маж многу сакал да и го стави на својата жена во уво и цело време и викал:
  - Жено, сакам да ти го турам во уво, може?
  А жената на тоа одговарала не. Мажот повторно, абе жено сакам да ти го турам во уво и така неколку пати, и жената целата изнервирана одговара:
  - Да бе мажу вчера за малку ќе ме онемеше, а сега сакаш да ме оглувиш?

  Се додека не те онеми или оглуви, не е проблем да се ебеш секој ден, дури можеш и два пати дневно, само пази да не му требаат и тракторски гуми, ако нема нека си истетовира.

  http://www.youtube.com/watch?v=bmosyDolKcE
   
 15. sementa

  sementa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2012
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  e temata e za na kanta :rock:
   
  На Macomann му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.