1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sekoj petok urda jadam

Дискусија во 'Канта' започната од Kate89love, 24 септември 2018.

?

...

 1. Interesno

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Jok

  2 глас(а)
  100,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kate89love

  Kate89love Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2017
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Sto mislite za videovo?

   
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  Konecno tema dostojna za debata .
   
  На Stephen Amell, Kimberly11, WildMk и 10 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.