1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Seks na javno mesto

Дискусија во 'Канта' започната од Acisal, 4 декември 2014.

?

Na koe javno mesto bi imale seks?

 1. Toalet vo disko/kafic

  1 глас(а)
  50,0%
 2. Kancelarija na rabota

  1 глас(а)
  50,0%
 3. Na parking vo kola

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Drugo mesto

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Acisal

  Acisal Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  165
  Dali ste imale seks na javno mesto?
   
 2. Acisal

  Acisal Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  165
  Ne se sramete da kazete.
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.168
  Допаѓања:
  177.076
  Пол:
  Женски
 4. Acisal

  Acisal Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  165
  Povelete glasajte za omileno mesto
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.