1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

seks vo trojka? sto mislite? :)

Дискусија во 'Канта' започната од ena93, 5 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ena93

  ena93 Нов член

  Се зачлени на:
  10 декември 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  dali bi prifatile da imate seks vo trojka?
   
  На Majčin, Moni-bi и ADOKI им се допаѓа ова.
 2. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.245
  Пол:
  Машки
  На Majčin и crimson им се допаѓа ова.
 3. Moni-bi

  Moni-bi Активен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Женски
  Во секое време :lol:
   
  На Majčin и MarijanaKolevska им се допаѓа ова.
 4. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.576
  Допаѓања:
  45.002
  Пол:
  Машки
  Штознам јас би прифатил ама ако се качам на почетна станица или на последна тројка да имам време за убав секс. Инаку би повеќе секс во петка од Н. Лисиче до Ѓорче долга релација има време за предигра мазење галење и неколку пози да смениш
   
  На Ekstaza, Роберт 7, Mr. Right и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.622
  Допаѓања:
  32.760
  Пол:
  Машки
  Мислам дека вие што постојано прашувате за секс у тројка треба некогаш да пробате и секс у двојка.

  Озбилно, пробајте, стварно е добро. :D
   
  На Ekstaza, BoneMachine, Bozica1980 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.