Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

SEKS ZA PARI !!! POMOS

Дискусија во 'Канта' започната од MoniAngels, 28 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MoniAngels

  MoniAngels Нов член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  IMAM 17 GODINI PRED NEKOLKU DENA IMAV SEKSUALNI ODNOSI SO DECKO MI TOJ MI VELESE DEKA ME SAKA .. I JAS GO SAKAM MN ... PRICINATA ZATOA STO VI SE OBRAKAM VAS E TOA STO TOJ ME PRISILUVA DA IMAM SEX SO NEKGOVIOT POSTAR DRUGAR (27) ZA PARI BIDEJKI MU SE POTREBNI NEGO PARI !!! MI SE ZAKANUVA EDNAS ME TEPASE STRAV MI E DA NE DOJDE DO MOJTE VE MOLAM POMAGAJTEEE KAZETE MISLENJE NEZZ NA KOGO DA MU SE OBRATAM :/ MN MI E TESKO
   
 2. Cindarella

  Cindarella Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  14
  Kako mozes devojko taka....toj prvo ne te saka te koristi nemoze on na tebe makro da ti bide denes so drugar mu utre so nekoj drug sto si ti prostitutka ...izvini na izrazive ama kade vi e celata samopocit ....i koj smee da te tepa be neka se slusne i do tvojte ima ustanovi kade mozes da se obratis bez da te povredi nikoj...teloto e tvoe ti si svoja treba da se pocituvas ako na decko ti mu trebaat pari neka odi neka najde rabota a ne da zarabotuva preku tvoeto telo....
   
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.298
  Сака да те проституира и да ти биде макро.
  Веднаш кажи на мајка ти и не си играј играчки, раскини му ВЕДНАШ!
   
  На Lara&Lana му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  Дечко ти не те сака,туку те искористува и одма одма одма да го оставиш!
  И немој да си помислувала да правиш такви глупости како што тој ти вели.
  Ништо нема да ти направи,само ти прети.А ако мислиш дека може претењето да премине во нешто друго обавезно да кажеш на твоите,отворено разговарај со нив и не се плаши.

  ццц не ми се верува што се постои на овој свет :x
   
 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.907
  Пол:
  Женски
  Ако тој е полнолетен можеш веднаш да го пријавиш, затоа што ти си малолетна а тој те присилува на нешто што не сакаш... и немој да мислиш дека те сака, да те сака нема да постапи така...
  Извини вака ама дечко ти е кретен :devil:
  и добро ти кажа Славица кажи и на мајка ти ВЕДНАШ!
   
 6. MoniAngels

  MoniAngels Нов член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  JAS SO NEGO ODEV 3 GODINI .... NE MI DOZVOLVA NISTO DA PRAVAM , ON E POSTAR OD MENE 5 GODINI ... JAS SERAZBIRA DEKA NEMA DA IMAM ODNOSI SO NIKOJ DRUG TOA E TOCNO .. ALI JAS SE PLASAM MN BIDEJKI MN MI SE ZAKANUVA , NESAKAM DA IZMISLUVA NEKOI RABOTI ZA MENE BIDEJKI NESAKAM DA SETAM SO NAVEDNATA GLAVA .... MN E STRASNO VEKE EDNAS BEV VO BOLNICA ZARADI NEGO .....
   
 7. Li0ness

  Li0ness Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.798
  Прво НЕ ТЕ САКА
  Второ САКА ДА ТЕ НАПРАВИ ПРОСТИТУТКА!
  Трето ТЕ ТЕПА!
  АКо не се спасиш од него ќе завршиш лошо. Подобро мајка ти да дознае отколку да се проституираш! И подобро твоите да дознаат дека си имала дечко и си имала односи со него отколку еден ден да им се јавиш од полиција дека те уапсиле како проститутка или не дај Боже да им се јават дека те нашле претепана или осакатена некаде.
  СВЕСТИ СЕ!
   
 8. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.149
  Допаѓања:
  38.689
  Пол:
  Женски
 9. babymama

  babymama Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  221
  одма кажи им дома на твоите!!! и пријави го во полиција. замисли само на што е тој спремен да те присили и што ти има напаравено и ќе ти стане јасно дека ова е сериозно и треба твоите родители да дознаат.
   
  На Lara&Lana му/ѝ се допаѓа ова.
 10. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  15.328
  Допаѓања:
  87.340
  Пол:
  Женски


  а што си правела со него ти толку многу време , 3 години??? :o
  значи одма да му раскинеш , и да кажеш дома што ти се случува!!!!
   
 11. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.298
  Дали се слушаш ти што зборуваш живти све и дали си нормална. Извини вака ама како родител се поставувам.
  Сигурно си била претепана или силувана на сила па си завршила во болница. Добро бе мајка ти и татко ти те гледаат што правиш?!?!
  Нема што да се плашиш, ако несакаш дома да кажеш, пријави во полиција. Најди начин да се заштитиш а не да те плаши некој си морон таму.

  ..ти си знаеш
   
 12. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.907
  Пол:
  Женски
  Три години :o Девојки ти немаш памет, толку време си дозволила некој простак да те малтертира и да те присилува да правиш некои нешта... Веднаш кажи им на твоите, тие ти се родители и ќе те заштитат, а моронот можиш слободно да го пратиш во затвор...
   
 13. Cindarella

  Cindarella Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2010
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  14
  Strasno do kaj stignala maldinava.....KADE VI E BE DEVOJKI SAMOPOCITAT KAKO MOZE NEKOJ DA SE IZIGRAVA SO VAS ......IMATE LI PAMET....STRASNO MN STRASNO
   
 14. rakce69

  rakce69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2011
  Пораки:
  419
  Допаѓања:
  228
  Раскинувај веднаш!
  Дома под ИТНО да кажеш и со мајка ти и татко ти правец во полиција! (малолетна си и ти треба законски застапник за пријава да му стегнеш)
  Него ако му требаат пари нека си го даде својот гз и нека си направи пари!
  Бегај од говедото!
  Подобро е он да се грижи за муабетите и озборувањата дека е идиот, што присилува малолетничка да се проституира, а не ти!
  Ц ц ц ц ц лелеее да е моја ќерка во прашање (не дај Боже) абе ќе го задавам со голи раце! Клошар! Уф! :@

  П.С. До сега што си чекала да се тргнеш ни јас незнам, ама претпоставувам дека ти се заканувал со озборувања и измислувања глупости, најчесто тоа така оди... Гад! :@
   
 15. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.741
  вакво нешто е веднаш да го пријавиш во полиција ама ти си малолетна и ке имаш проблеми
  најдобро прекини секаков контакт и кажи дома
   
 16. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.907
  Пол:
  Женски
  Срцекршачке баш затоа што е малолетна нема да и прават проблеми и ќе ја заштитат
   
 17. flame131

  flame131 Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  41
  Кажи име и презиме на „дечко ти“, ако може и фб профил... лесно ќе биде најден, а другото е наша работа!

  И кажи на твоите дека те тепал и те принудувал да имаш секс со некој друг за пари. Тоа не е љубов бре дете... И ти со сет ум си била со некој друг за пари бидејќи овој моронот ти се заканувал? Ако не си била, одлично! Само разговарај со твоите и кажи што те мачи будалата и батали го во секој случај.
  Му требаат пари, нека работи!

  Не може било кој да те присилува на било што (без разлика дали си малолетник или не)!
   
 18. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.391
  Најпрво ке се обратишна својте ова е чиста проституција,воопшто да не се плашиш,а него ако му требаат пари чесно нека заработи,а не да те тера ти своето тело да му носиш пари тоа е најнизок чин за тебе,а тој твој дечко фрли го веднаш ако сака на лесен начин тогаш самиот нека се понуди на другарму.безобразлук,веднаш разговор со твојте,ти не си најдена на пат,а тој пушти го да оди онаму каде му е место
   
 19. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.932
  Пол:
  Женски
  Девојко ти нормана си или господ цел ум ти го зел дали се слушаш што зборуваш имаш ли памет :x за какво сакање зборуваш?овај сака тебе да те користи и од тебе пари да вади нормална ли си ти сакаш PROSTITUTKA DA STANES сакаш животот да си го уништеш и еден ден спокој да немаш?да те покажуваат со прст на секој чекор,одма да му кажеш на мајкати ако несакаш да трпиш поголем страм и недај боже да те најдат еден ден во некоја дупка претепана?свестисе со криење ништо нема да средиш ако неможиш на твоите кажиму на некој што му веруваш и можи да ти помогни не си го уништувај животот немој...
   
 20. anaantonia

  anaantonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  120
  Пријави во полиција
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.