1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Seks za vreme na menstruacija i moznosta za zabremenuvanje!?

Дискусија во 'Канта' започната од maci-sk, 13 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maci-sk

  maci-sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imav seks za vreme na menstruacija i mi e strav od bremenost!!!kolkavi se sansite za plodnost vo period na menstruacija !! Blagodaram :)
   
 2. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.898
  Пол:
  Женски
  Ако ти кажам дека нема шанси да си бремена мислам дека ќе те излажам...имено една комшивка кај мајка ми можеше да остане бремена само за време на циклус, има три деца и со сите е останата бремена за време на мензис, само така можела да забремени (сега има некаде околу 35-6 год.), може е коинциденција, не знам...сепак почекај некое време и направи си тест за бременост (ако сега си имала односи, другиот месец ако ти касни циклусот повеќе од 10 дена направи тест :) )
   
 3. PParaskeva

  PParaskeva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  258
  Секс за време на менструација това ми је :puke:
   
 4. MadHatter

  MadHatter Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  30
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.