1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

seks

Дискусија во 'Канта' започната од tip28, 5 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tip28

  tip28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Dali bi imale seks I so drugi osven so vasiot decko naprimer
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.828
  Пол:
  Женски
  Дечко те молам прочитај ги правилата на форумот и веќе има ваква тема :^) во категорија секс таму барај :^)
   
 3. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.984
  Пол:
  Женски
  Да бе лепотан.
  Еве на пример со тебе, сите овде би имале.
  Ти велам, досега те чекавме да ја опнеш сочнава понуда.
   
 4. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Дали би имал секс со други женски освен со твојата девојка на пример?
   
  На LittleBlack12 и najbolja им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.