1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

seksi kosa?!...

Дискусија во 'Канта' започната од girl-miri, 11 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.879
  Пол:
  Женски
  е сега ние девојкиве знаеме да посакаме ваква боја на коса или онаква боја на коса... :)
  па која подобро ни стои...па каква форма на насата коса и се тоа... ;)
  е сега која коса е секси според вас???
  каква боја?
  каква форма на косата?
  и ставете слики која е според вас убава и секси коса?!... :lol: :clap:

  па мозе да си направиме некоја ;) ;)
   
 2. emili.m

  emili.m Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  13
  На koritsaki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. emili.m

  emili.m Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  13
 4. Teresa94

  Teresa94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  108
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 5. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.