1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

seksot za vreme na pijanstvo podobar ili ne?!

Дискусија во 'Канта' започната од najbolja, 13 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. najbolja

  najbolja Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  sto mislite koga e podobar seksot?!
  koj se vasite iskustva i slucki vo odnos na ovaa tema?!
   
 2. najbolja

  najbolja Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  eve da zapocnam prva!
  seks pod dejstvo na alkohol e mojata naj jaka strana
  mnogu pati sum imala seks podnapijena ili truba pijana :D:D:D:D:D
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 3. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.498
  Допаѓања:
  93.727
  Пол:
  Женски
  И... која е твојата сатифакција да се плескаш алкохолизирана?
   
  На cresa-jagoda, Nausicaa, najbolja и 3 други им се допаѓа ова.
 4. buffalo

  buffalo Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2015
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Машки
  Поднапиени да ама труба напраени нема радост :)
   
  На najbolja му/ѝ се допаѓа ова.
 5. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.134
  Допаѓања:
  26.193
  Пол:
  Женски
  Испиени 2-3 чаши колку да ти го кренат расположението да, а труба пијана не.
  Од 2-3 чаши ретко кој може да ги фати, а и ќе бидеш повеќе расположена. А што ќе видеш лезет од сачма пијана? Кога ќе слушнам некоја се пукала кога била пијана ептен, или за тоа и му дашла, навистина помислата веднаш ми е дека утре ќе те зборува како те имал додека си била сачма пијана, како те искористил, бла бла. Со еден збор, НЕ!
  Не сакам никого да укривувам ако веќе имале секс додека биле многу пијани, но тоа е мое размислување. Ако некого навредив, се извинувам.
   
  На buffalo и najbolja им се допаѓа ова.
 6. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.678
  Допаѓања:
  46.980
  А бе нели знаеш дека насловот на темите на кирилица треба да се пишуваат?!
  А и ваква тема имаше мислам...мување под дејство на алкохол или секс под дејсво на алкохол така нешто беше :?:
   
 7. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.836
  Допаѓања:
  50.600
  Пол:
  Женски
  Јас не знам какви сте вие кога сте толку многу пијана, ама не ја разбирам забавата во тоа да имаш секс и да пазиш да не повратиш врз него во секој момент.

  Изгледа стара сум.
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Малку напиен да си , може и е супер ,

  многу напиен да си нема да ти се крене и ќе си идеш дома ...
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 9. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.380
  Пол:
  Женски
  Овој што ја отворил темава ми личи на машки трол со женски ник....фала чао пријатно
   
  На cresa-jagoda, najbolja, Sesil и 2 други им се допаѓа ова.
 10. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Темава ќе оди во канта бидејќи е напишана на латиница и се гледа дека е направена за зафрканција!|(|((facepalm)(facepalm)(facepalm)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.