Selen Gomez што мислите за нејзините песни??

Дискусија во 'Канта' започната од supergirl22, 8 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. supergirl22

  supergirl22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2011
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  11
  Ја создадов оваа страна а да висам што мислите за мојата омилена пеачка....
   
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.271
  Немој да висиш само те молам.
   
 3. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.480
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.