Seventeen time plus pudra

Дискусија во 'Канта' започната од Lexa, 2 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lexa

  Lexa Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  Што мислите за оваа пудра? дали сте задоволни? за каква кожа е? ве молам за мислење :*
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.