1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Seventeen time plus

Дискусија во 'Канта' започната од Lexa, 2 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lexa

  Lexa Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  Temata ne e dupla taa drugata e opsto za site pudri a ovaa se odnesuva samo na seventeen pudrata.I plus na tmata PUDRA ne e ubavo pregledno i nemozi da se snajdis i da dobies konkretno mislenje sa ovaa pudra :) Zatoa sakam da ve zamolam za vase mislenje za ovaa pudra za kakva koza e? dali ste zadovolni od nea? :*
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Има тема за пудра, каде може да се праша.
  Прочитајте ги правилата на форумот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.