1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sex so lubov i sex so pari

Дискусија во 'Канта' започната од ludemi, 29 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ludemi

  ludemi Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  zdravo za site saka da ve prasa nesto.sex za pari ili od lubov...znace dali ima nekoj sto odi za pari ili za lubov
   
 2. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  Tемата е излишна и ме смее, туку ајде ми се одговара сеа па ке си одговорам. НОРМАЛНО СЕКС ЗА ЗАДОВОЛСТВО! и кој луд ќе ти се исповеда дека оде за секс со пари? М? А ти?
   
  На ludemi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.988
  Пол:
  Женски
  Без заобиколување, премини на главното. Колку нудиш?
   
  На srcekrsacka и tessie им се допаѓа ова.
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  ^^ Во тој случај со љубов би те одбила која и да е (не дека над 100 евра би те прифатила некоја,не си дигај цена, штом си дошол на форум секс да бараш, тебе ни казан злато не те спасува)

  п.с. Упс, си ја избришал понудата од 100 евра, сигурно размислуваш за нова поголема цифра. :lol:
   
 5. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  ооо божееее не пак
  нов трол
   
  На Darya му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ludemi

  ludemi Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  150 evra za dobra seks....mozi do 200evra ako e dobra zenska
   
 7. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  А да ти доплатам јас уште 50 евра за јазик да научиш и да не пишуваш ко неписмен? Плус од лубов ќе го праам тоа, win-win ситуација е.
   
  На srcekrsacka и Ella.313 им се допаѓа ова.
 8. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Лелее јаден ти неможеш да си :wasntme: најдеш девојка :wasntme:
   
 9. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.468
  Допаѓања:
  8.037
  Пол:
  Женски
  Глупчо,оди барај си жена бре,што мислиш ти сексот за пари ќе те исполни :^) .
  Такво нешто не би прифатила лично јас,па колку сака милиони евра да ми понудат :puke:
   
 10. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.408
  Пол:
  Женски
  Срцка бе..жиголо неуспешен. Ќе почнуваш со бизнисот м? Ти за што си, на што си? Или у потрага си да најдеш нешто? Мислам како и да е да се разбереме плиток си, и за почеток неуспешен бе! На 17/18 години се плаќа з прв секс ало, на 26 веќе жалење е..
   
 11. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  468
  Неписмен
   
 12. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  како може еден дечко од 26 години да си дозволи да биде деградиран и понижуван од страна на жени бидејки спомнал СЕКС ЗА ПАРИ
  кај ти е ДОСТОИНСТВОТО море? наместо да излегуваш да запознаваш девојки и да ја најдеш вистинската, ти овде секс за пари-и уште ако била добра девојката 200 евра ке дал :fubar: СРАМ ДА ТИ Е :!:
  изгледа дека ти неги заработуваш на легален начин парите, па на проститутки да ги трошиш
   
 13. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.408
  Пол:
  Женски
  Срцекршачке на тебе помислив кога ја видов темата, знаев дека ќе се обратиш, потсвесно умот ми кажа дека ти си правата личност да му одржи лекција! Невоспитан еден!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.