1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sex vo trojka...

Дискусија во 'Канта' започната од nightwish, 17 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nightwish

  nightwish Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  tabu..ili realnost...fantazija..ili strast i slast....zosto zenite vo vakva kombinacija nemozat da go podelat svojot partner?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Разгледај дали има иста или слична тема пред да отвориш нова. Оваква веќе постои.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.