1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sex za pari???

Дискусија во 'Канта' започната од crazy-macka, 12 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crazy-macka

  crazy-macka Нов член

  Се зачлени на:
  9 декември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  ve vozbuduva li toa dali nekoj go napravil toa ??? :devil:
   
 2. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  576
  :nod: трипати на ден за 100ка. :wasntme: Абе "пазарџика" невидена сум.

  мада поеќе се возбудувам кога давам за 50че, повалкано се чувствувам. 8) :D
   
 3. crazy-macka

  crazy-macka Нов член

  Се зачлени на:
  9 декември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  hmm neznam dali se zaebavas ama mene toa stvarno me vozbuduva :P
  hanna :D
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.059
  Пол:
  Женски
  Што се не ќе прочитам низ форумот... :rofl: :lol: :o
   
 5. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.133
  Допаѓања:
  4.101
  Прашањето го вклучува и ДДВ-то од 18% или тоа од 5% повластена даночна стапка?
  Башка што има некои се возбудуваат од должината на фискалната сметка, други велат побитна била дебелината на хартијата :rofl:
   
  На tessie и imelda им се допаѓа ова.
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Ќе те возбудува додека трае наградната игра со фискални сметки (се разбира ако притоа се дава фискална сметка) :rofl:
  Женска, тебе не те возбудува сексот туку парите, а таа што се секса со надомест се вика курва, е сега не знам дали на тоа мислеше, ама сигурна сум дека не си ти таа што му плаќа :rofl:
   
  На MacenceEna му/ѝ се допаѓа ова.
 7. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.343
  Аааааа кочи, како викаат, и баба на дедо не дава за џабе? Или како беше :^)

  Темиве во категоријава во последно време што се отвараат од тролови, страв да му е човек да отвори. Ама каков добар изговор да протролам и јас по нив :D
   
 8. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Па нема поштени баби и денес :rofl:

  "Живела вијагра"
   
 9. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.657
  Допаѓања:
  97.338
  Пол:
  Женски
  О,да...особено се возбудувам кога маж ми не ми остава пари на комодата,а претходно паднал договор.Е тогаш почнувам да се тресам,препотувам,црвенеам...делириум...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.