Sexbook.mk - И Македонија доби свој сексбук!

Дискусија во 'Секс' започната од Ngongo, 31 јануари 2015.

 1. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Пред некој ден пробав да се логирам али неуспешно.
  Изгледа ХАКНАТА е страната и не функционира.
   
 2. Ngongo

  Ngongo Нов член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2015
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки


  ;)
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Aleksandarreal

  Aleksandarreal Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Машки
  hahahahaaaaa :D u toj kontekst

   
  На Arthur, mackica1 и SimonaTino им се допаѓа ова.
 4. Ngongo

  Ngongo Нов член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2015
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  Врти сучи бројот на членови на сексбук се зголеми после темава... џабе се правите тука светињи :*
   
  На Desi1991k, Arthur и galapce им се допаѓа ова.
 5. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.200
  Допаѓања:
  6.680
  Пол:
  Машки
  освен..педери..друго ништо неможе да најдеш таму...:)
   
  На Maca_<3 и Arthur им се допаѓа ова.
 6. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.772
  Допаѓања:
  84.260
  Да не прочитав тука, немаше да знам дека постои таков сајт кај нас...:x
  Имам пријател психијатар, ќе му кажам да се зачлени, ќе има полни раце работа...:lol::lol:
   
  На fana, nena2010, fallenangel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Јас сум психијатар и немам работа баш таму.
  Хаотично е во секој поглед а и сеуште не е пробиено како што треба.
   
  На Kameo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.772
  Допаѓања:
  84.260
  Оние што крадат слики од интернет за да ги престават како свои за полесно да воспостават контакт или да привлечат внимание ???
  Или што се преставуваат како женски или парови ???
  Неспособноста за вербална комуникација тука ја прикриваат со тоа што пишуваат дека се способни за се и сешто
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Tomka

  Tomka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Машки
  A bre lugje toa se se pederasi koi se pod lazni nikovi kopiraat sliki od drugi sajtovi i gi stavaat.Neodamna slucajno go otvoriv istite sliki od edna takanarecena tipka gi sretnav na drug sajt so drugo ime.Ajde procitajte koi se registrirani Amerikanki Brazilki..... na tie im e dojdeno do seksbuk nas nemaat tie tamu e*aci pa nasite im trebaat.Glupost nevidena
   
 10. milanco1

  milanco1 Нов член

  Се зачлени на:
  30 април 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  da
   
 11. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  Bev nekolku dena na stranata...zenskite ili laznite profili kako i da e voopsto ne pisuvaat a ima dosta maski koi si baraat alat za da gi obraboti , znaci za normalen seks muabet ili erotski muabet ili opstmuabet tamu ne postojat likovi...
   
  На one_girl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Desi1991k

  Desi1991k Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  389
  Пол:
  Женски
  странава да се вика ; мала мала група педера
   
  На zokipoki.1, traveler, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.118
  Пол:
  Женски
  Ахахахахаахаа се зачленив.За секунда добив можда над 20 лп.Се замуабетив со еден 40год.(го ладам) Викам мн сум помлада од тебе вика не е проблем ќе те учам на се ќе ми бидеш како прваче ахахахахаахахахааа умрев крај! Го прашувам која е твојава професија вика свој бизнис си имам. (ахам даа)
  Како и да е.Сајтов е создаден за заебавање и трошење време.
   
  Последна измена: 14 септември 2016
  На Dust, twilight123, traveler и 3 други им се допаѓа ова.
 14. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки


  Не.
   
  На Ицолгудбејбе му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.118
  Пол:
  Женски
  @Prijatelot шо тоа не ? ;)

  Исто така на сајтов сретнав и парови кои имаат 48год и бараат да им се придружи уште една личност ;/ Хм го бришам акаунтот ..;)
   
  На zokipoki.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Многу е тапа сајтот. :^)
   
 17. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.200
  Допаѓања:
  6.680
  Пол:
  Машки
  после некое време го реактивирав профилот..има интересни видеа од парови..па им прикачив и јас нешто ново..:D
   
  На Desi1991k и zokipoki.1 им се допаѓа ова.
 18. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.605
  Допаѓања:
  13.494
  Пол:
  Женски
  Боже мој кај отиде светот... (facepalm)
   
  На biGirl и baba Rada им се допаѓа ова.
 19. Outlook

  Outlook Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  2.567
  Допаѓања:
  3.980
  Пол:
  Женски
  Јас се мислев љубов му фали на светов, а не секс ама полесно секс се наоѓа и полесно се продава затоа и ова се продава на нет.
   
  На biGirl и okcenzi им се допаѓа ова.
 20. понижена_12

  понижена_12 Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2016
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Jas bev prijavena na nego no e glupav sajt.Site baraat sex pa duri i za pari glupavo e i nepristojno.