1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

SEXTING

Дискусија во 'Канта' започната од bones, 14 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bones

  bones Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  10
  Го слушнав овој термин на еден филм пред некој ден и мн. ми е интересен.
  Секстинг е пишување секси смс.Sex+ texting= sexting :devil:
  Па дали го практикувате ова? И што пишувате или што би напишале?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.