Shadowhunters VS Teen Wolf

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од LitttleRNBPrincess, 24 октомври 2018.

?

Која е подобра?

 1. Shadowhunters

  3 глас(а)
  16,7%
 2. Teen Wolf

  15 глас(а)
  83,3%
 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  923
  Пол:
  Женски
  После толку време пак се навратив да отворам нова тема за споредба на серии и вашето мислење. Нова споредба на серии.
  Според мене и двете се многу добри серии, ама голем плус давам за Shadowhunters.

  Што мислите вие?
  Ваше мислење :D

  bdac2f70-0705-4338-9e3c-aef322f6283c.jpg
   
 2. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  29.671
  Пол:
  Женски
  Не ја имам гледано првата ама затоа Teen Wolf ми е една од омилените. Во еден здив ја изгледав. Почетокот е малку ,,послаб" ама затоа понатака е се подобра.
   
  На LitttleRNBPrincess му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mazikeen

  mazikeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  1.387
  Пол:
  Женски
  Не сум ја гледала shadowhunters, но teen wolf ја следев од самиот почеток и ми е баш врежана во срце:l:
   
  На LitttleRNBPrincess му/ѝ се допаѓа ова.
 4. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  531
  Пол:
  Женски
  Teen Wolf. Ја обожавам.:l::l::l::l: