1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shakeology

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од The.Pink.Angel, 7 август 2012.

 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Сакам да ве прашам дали во мк го има оваа
   

  Прикачени фајлови:

 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  А ова е каков шејк?
  Досега не сум сретнала вакво нешто.
   
 3. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  шејк за слабеење :)
   
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Го имаш ти пробано или?
   
 5. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  не прашувам дали го има некаде во македонија за да си го земам слушам дека многу помагал :)
   
 6. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Белки ќе се најде некој подобро информиран да ни каже што како, дали го има или нема. :wasntme:
   
 7. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Не сум го сретнала,ниту сакам да го сретнам а не ти го препорачувам ни тебе.
  Хербалајф се шират низ МК сега,ги лажат луѓево дека се слабее,па за малце и мене ќе ме увлечее у таквите тесногради луѓе.
  Слабеење,на природен и здрав начин единствено,без шејкови,диети и сл.
  Урамнотежена исхрана,здрави замени и тоа е тоа. :)
   
 8. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.194
  Допаѓања:
  8.803
  Пол:
  Женски
  Абе глупости хранете се природно а не шејкови, ова она, повеќе внесувате калории не од што слабеете.