1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shatiranje

Дискусија во 'Канта' започната од sannela, 6 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sannela

  sannela Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Devoojki pomognete mi!!
  Pred dva meseci se shatirav kaj frizerka,megjutoa vekje korenot mi e izrasnat,i sea sakam doma pak da se shatiram ali sama.
  Si kupiv i kapa za vlecenje na pramenite,megjutoa bojata nemozam nikako da ja dobijam!
  Probav so blans i hidrogen 9 postoten mi iskoci odvratna kako portokalova boja,probav i so hidrogen 12 postoten i pak nisto. Ako nekoj go znae careto heeelp pls
   
  Последна измена: 6 јануари 2016
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.