Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sho podrazbirate pod poimot shema?

Дискусија во 'Канта' започната од Sun.Shine1, 1 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sun.Shine1

  Sun.Shine1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  epa vaka edno dete me prasha dali sakam shema, a jas pojma nemav sho znaci to :o i taka bledo go gledav i na kraj rekov ne, aj ako znaete kazvajte ;) pozz (fala od napred)
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.334
  Мислам дека е мување тоа.

  Сакаш да се шемимее? :D
   
 3. Sun.Shine1

  Sun.Shine1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.