1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shopstyle

Дискусија во 'Мода и стил' започната од afroditaa, 21 март 2011.

 1. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  Shopstyle лично мене ми е најпосетувана од сите можни модни страни,па се надевам ќе споделуваме и тука свои мислења и ке уживаме во интересни парчиља обелка, и се надевам не се повторува како што видов па да ми биди избришана како и да е ајде да уживаме,еве за почеток нешто од мене
   

  Прикачени фајлови:

  • fff.gif
   fff.gif
   Големина на фајлот:
   49 бајти
   Прегледи:
   983
 2. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  нешто се утнало со сликчето :) ај нова ке ставам
   

  Прикачени фајлови:

  • Untitled.png
   Untitled.png
   Големина на фајлот:
   283,6 KB
   Прегледи:
   944
  На stylishh му/ѝ се допаѓа ова.
 3. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  супер боја за сезонава
   

  Прикачени фајлови:

  • f.png
   f.png
   Големина на фајлот:
   298 KB
   Прегледи:
   877
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Оваа сезона се посебно модерни пастелните бои,но секако не се исклучени и останатите :)
   

  Прикачени фајлови:

  • fashion.jpg
   fashion.jpg
   Големина на фајлот:
   34,6 KB
   Прегледи:
   808
  • fashion 1.jpg
   fashion 1.jpg
   Големина на фајлот:
   56,8 KB
   Прегледи:
   808
  • fashion 2.jpg
   fashion 2.jpg
   Големина на фајлот:
   27,8 KB
   Прегледи:
   808
  • fashion 3.jpg
   fashion 3.jpg
   Големина на фајлот:
   33,1 KB
   Прегледи:
   808
  • fashion 4.jpg
   fashion 4.jpg
   Големина на фајлот:
   121 KB
   Прегледи:
   808
  На Shopaholic и afroditaa им се допаѓа ова.
 5. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  lele тинкербелче 4от фајл една голема 5каа се пронјадов во него ,и останатото е ок супер избор :hai:
   
  На Tinker-Bell му/ѝ се допаѓа ова.
 6. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

 7. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

 8. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

  • e.png
   e.png
   Големина на фајлот:
   241,5 KB
   Прегледи:
   713
  На Tinker-Bell му/ѝ се допаѓа ова.
 9. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  нешто со сезоната
   

  Прикачени фајлови:

  • a.png
   a.png
   Големина на фајлот:
   359,2 KB
   Прегледи:
   642
 10. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

  • w.png
   w.png
   Големина на фајлот:
   409,5 KB
   Прегледи:
   638
 11. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

  • sd.png
   sd.png
   Големина на фајлот:
   529,6 KB
   Прегледи:
   283
  На Tinker-Bell му/ѝ се допаѓа ова.
 12. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Се пронајдов во сите баш се мој стил сите до едно :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 13. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  елечето ми се допага многу, а исто и шеширчето е супер за :sun: :sun: и FUN FUN
   
 14. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  3, 4-woooooowwwwwwwwww :l:
   
  На Tinker-Bell му/ѝ се допаѓа ова.
 15. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  денешен мој избор уживјате феминки
   

  Прикачени фајлови:

  • Untitled (2).png
   Untitled (2).png
   Големина на фајлот:
   415,7 KB
   Прегледи:
   225
 16. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Интересни мички, а евего мојот денешен избор
   

  Прикачени фајлови:

 17. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  аааа розевкастото хајлинче е баш само без коланот некако ми дели многу црново со розе
   
 18. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

  • gema.png
   gema.png
   Големина на фајлот:
   274,5 KB
   Прегледи:
   202
  На Lilit му/ѝ се допаѓа ова.
 19. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

  • tttt.png
   tttt.png
   Големина на фајлот:
   273,2 KB
   Прегледи:
   179
 20. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
   

  Прикачени фајлови:

  • ert.png
   ert.png
   Големина на фајлот:
   342,2 KB
   Прегледи:
   160