Shorts (Куси панталони)

Дискусија во 'Канта' започната од nennsy.densy, 4 август 2012.

 1. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
  Па девојки решив да ја напрвам оваа тема за да споделиме некои омилени куси панталони или Shorts :D па малку да си ги исплкниме очите ;)
  Еве за почеток нешто одмене:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  П.С: ако темата е копирана - клуч ;)
   
 2. renne

  renne Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  19
  Има ваква тема!!! Прво разгледај дали има ваква тема па потоа отворај нова ;)
   
 3. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
  А зошто не го пријави мислењето? Стварно не можам да ве разберам..
   
 4. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
  не видов дека има ваква, реков ако е копирана -канта.