1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shorts (Куси панталони)

Дискусија во 'Канта' започната од nennsy.densy, 4 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
  Па девојки решив да ја напрвам оваа тема за да споделиме некои омилени куси панталони или Shorts :D па малку да си ги исплкниме очите ;)
  Еве за почеток нешто одмене:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  П.С: ако темата е копирана - клуч ;)
   
 2. renne

  renne Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  19
  Има ваква тема!!! Прво разгледај дали има ваква тема па потоа отворај нова ;)
   
 3. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  А зошто не го пријави мислењето? Стварно не можам да ве разберам..
   
 4. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
  не видов дека има ваква, реков ако е копирана -канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.