1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shot for slim - ампули за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од meU, 15 март 2013.

  1. D1996

    D1996 Активен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Ako nekoj gi ima koristene objasnete dali ima reakcija ili ne pozz :)
     
  2. TheEkaterina

    TheEkaterina Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2013
    Пораки:
    345
    Допаѓања:
    337
    Артичока форте капсулите ги има користено некој? Пишувам тука пошо и овие шот фор слим се исто од артичока само во течна состојба...
     
  3. anakonda88

    anakonda88 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    2.598
    Допаѓања:
    4.500
    Пол:
    Женски
    дај ако некоја има искуство со напитоков нека пиши , баш се мислам дали да ги купам
     
  4. SaraQ

    SaraQ Нов член

    Се зачлени на:
    18 ноември 2014
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    Zdravo Zdravo... Da, jas imam iskustvo so shot for slim... Za zal ne gi slusav drugite i ne im veruvav na forumite deka nema nisto od toa, pa so mojata tvrdoglavost sakav da probam. I gi probav, i samo mozam da kazam deka toa e zivo s*anje... Od mene preporaka da ne si gi davas popusto parite, podobro probaj so mnogu zelencuk i hrana koja e bogata so proteini, i normalno fizicka aktivnost. Ako ne mozes nekakov sport, pesacenje ili trcanje toa e super.
    Znaci bukvalno nema nikakov ama nikakov efekt. Tie sto pisele prethodno deka se top i se slabee, ili se plateni za toa da go reklamiraat ili se malku nezdravi. Ako sakas probaj, sto da ti kazam, no nemoj da si tvrdoglava kako mene, ti kazuvam deka vrska nemaat. Pozdrav i srekjno :)
     
    На anakonda88 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Snowbell

    Snowbell Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2013
    Пораки:
    183
    Допаѓања:
    143
    Денес почнав со првата доза и мислам дека делуваат (се препотуваав некако и ме тераа да пијам вода).Долго време се мислев дали да ги купам и на крајот се решив, па ке видам што ке биде. :)
     
  6. LiliMari

    LiliMari Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2013
    Пораки:
    101
    Допаѓања:
    18

    Како ти одеше со shot for slm задоволна ли беше од резултатот
     
  7. Snowbell

    Snowbell Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2013
    Пораки:
    183
    Допаѓања:
    143
    Нема резултат никаков, без врска потрошени пари :(
     
    На LiliMari му/ѝ се допаѓа ова.