1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shower or Grower? (Машкоста надвор од ерекција)

Дискусија во 'Секс' започната од marijaaxl, 27 декември 2017.

 1. marijaaxl

  marijaaxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2015
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  741
  Shower или маж што може да се пофали со доволна големина и без ерекција.

  Grower или маж што може да се пофали со својата големина само за време на ерекција.

  Па, девојки со каков маж располагате? Дали има тоа некоја улога кај вас? Дали ви пречи ?

  Доколку темата ја има нека пдо во канта :) и доколку насловот е лош нека се смене.
   
  На masko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Машки
  Битно е кога е во ерекција и дали работи добро...се друго е ....:D
   
  На Gentlemen, elimkd и mynameislove им се допаѓа ова.
 3. butterfly_mk

  butterfly_mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2017
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  323
  Пол:
  Женски
  Добро изгледа кога е поголем и без ерекција, но да не ги занемариме "проблемите" бидеќи се познава и може да одвлекува внимание особено во трнерки. За мене тоа што е битно е нормално големината во ерекција :D
   
  На Stefanmfo и MikiTass им се допаѓа ова.
 4. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.780
  Допаѓања:
  157.112
  Пол:
  Женски
  А каде има категорија за тие кои не се фалат, или пак не можат со ништо да се пофалат? :lol: :!:
   
  На Matotheja му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.313
  Пол:
  Женски
  На мојов е и Shower и Grower. (hollest) :muscle:
   
  На Nigredo Odor, Gentlemen, Stefanmfo и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. frendis

  frendis Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2018
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2