Simple производи

Дискусија во 'Лице' започната од mimeeee, 12 јануари 2013.

 1. mimeeee

  mimeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  68
  Незнам дали имате слушнато за компанија Simple, Британска компанија за која имам слушано многу, се покажале навистина добри со нивните производи. Па ако знаете каде може да се најде некој производ слободно кажете :D :*